1 hodnotenie

Balíček na odkyslenie organizmu STREDNÝ

Balíček na odkyslenie organizmu STREDNÝ

Balíček obsahuje zásaditú starostlivosť o Vaše telo na 20 dní. V balíčku nájdete plnohodnotné zásadotvorné raňajky HRYZKA 900 g, zásaditú kúpeľnú soľ MeineBase 1500 g a univerzálne lakmusové  papieriky na meranie pH kvapalín v rozsahu pH 1-14.

Skladom (3 ks)
Kód: 302
€70,30 –6 % €66 / ks
Kategória: E-shop
Hmotnosť: 2.6 kg
Balík na odkyslenie stredný male
Zľava
€70,30 –6 %

Balíček na odkyslenie organizmu STREDNÝ

STREDNÝ balíček na odkyslenie organizmu na 20 dní odporúčame každému, kto má mierne až stredné prekyslenie organizmu (migrény, vypadávanie vlasov, celulitída, vysoký krvný tlak, potenie nôh...)

Balíček obsahuje:

  1. Zásadotvorné raňajky HRYZKA - 900 g (20 porcií)
  2. Zásaditá kúpeľná soľ MeineBase s pH 8,5 - 1500 g (10x zásaditý celotelový kúpeľ alebo 160x zásaditý kúpeľ nôh)
  3. Univerzálne lakmusové papieriky na meranie pH kvapalín (voda, sliny, moč...) v rozsahu pH 1 - 14 (100 ks žltých odtrhávacích lakmusových papierikov)

Návod na použitie:

  1. Každý deň ráno si zmerajte pH slín a moču univerzálnymi lakmusovými papierikmi a výsledok si zaznamenajte.
  2. Každé ráno si pripravte na raňajky zásadotvornú kašu Hryzka podľa návodu na obale.
  3. Počas dňa vypite každú hodinu 2 dcl čistej vody.
  4. Počas 20 dní nekonzumujte mäso, mlieko, syry, sladkosti, biele pečivo, cestoviny, sladené nápoje, sýtené nápoje a alkohol. Bez obmedzenia môžete konzumovať zeleninu, ovocie, ryžu, zemiaky, celozrnné pečivo, strukoviny, orechy, bylinné čaje.
  5. Prvý deň a potom každý štvrtý deň si urobte celotelový zásaditý kúpeľ v soli MeineBase s pH 8,5 v dobe trvania min. 1,5 hod. alebo viac. Do plnej vane s teplou vodou pridajte 3 plné vrchnáky soli, kúpeľ premiešajte a zmerajte pH kúpeľa lakmusovým papierikom. V prípade nižšieho pH ako 8,5 - pridajte toľko soli, aby ste dosiahli pH kúpeľa 8,5. V prípade vyššieho pH ako 8,5 - pridajte toľko vody, aby ste dosiahli pH 8,5. Počas kúpania sa masírujte po celom tele v smere od končekov prstov na rukách a nohách až do oblasti pod pupkom. Po kúpeli vypite 2 dcl čistej vody.
  6. Každý deň, kedy nemáte celotelový kúpeľ, si urobte zásaditý kúpeľ nôh v soli MeineBase s pH 8,5 v dobe trvania min. 1,5 hod. alebo viac. Do lavóra s teplou vodou po členky pridajte 1 ČL soli, premiešajte a skontrolujte pH lakmusovým papierikom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: