1 hodnotenie

Balíček na odkyslenie organizmu MALÝ

Balíček na odkyslenie organizmu MALÝ

Balíček obsahuje zásaditú starostlivosť o Vaše telo na 10 dní. V balíčku nájdete plnohodnotné zásadotvorné raňajky HRYZKA 450 g, zásaditú kúpeľnú soľ MeineBase 750 g a univerzálne lakmusové  papieriky na meranie pH kvapalín v rozsahu pH 1-14.

Skladom (>5 ks)
Kód: 301
€42,40 –5 % €40,30 / ks
Kategória: E-shop
Hmotnosť: 1.35 kg
Balíček na odkyslenie MALÝ
Novinka
€42,40 –5 %

Balíček na odkyslenie organizmu MALÝ

MALÝ balíček na odkyslenie organizmu na 10 dní odporúčame každému, kto začína s odkyslením alebo kto má malé alebo mierne prekyslenie (akné, povlak na jazyku, pálenie záhy, bolesti hlavy, potenie nôh ...)

Balíček obsahuje:

  1. Zásadotvorné raňajky HRYZKA - 450g (10 porcií)
  2. Zásaditá kúpeľná soľ MeineBase s pH 8,5 - 750 g (5x zásaditý celotelový kúpeľ alebo 80x zásaditý kúpeľ nôh)
  3. Univerzálne lakmusové papieriky na meranie pH kvapalín (voda, sliny, moč...) v rozsahu pH 1 - 14 (100 ks žltých odtrhávacích lakmusových papierikov)

Návod na použitie:

  1. Každý deň ráno si zmerajte pH slín a moču univerzálnymi lakmusovými papierikmi a výsledok si zaznamenajte.
  2. Každé ráno si pripravte na raňajky zásadotvornú kašu Hryzka podľa návodu na obale.
  3. Počas dňa vypite každú hodinu 2 dcl čistej vody.
  4. Počas 10 dní nekonzumujte mäso, mlieko, syry, sladkosti, biele pečivo, cestoviny, sladené nápoje, sýtené nápoje a alkohol. Bez obmedzenia môžete konzumovať zeleninu, ovocie, ryžu, zemiaky, celozrnné pečivo, strukoviny, orechy, bylinné čaje.
  5. Prvý, štvrtý, siedmy a desiaty deň si urobte celotelový zásaditý kúpeľ v soli MeineBase s pH 8,5 v dobe trvania min. 1,5 hod. alebo viac. Do plnej vane s teplou vodou pridajte 3 plné vrchnáky soli, kúpeľ premiešajte a zmerajte pH kúpeľa lakmusovým papierikom. V prípade nižšieho pH ako 8,5 - pridajte toľko soli, aby ste dosiahli pH kúpeľa 8,5. V prípade vyššieho pH ako 8,5 - pridajte toľko vody, aby ste dosiahli pH 8,5. Počas kúpania sa masírujte po celom tele v smere od končekov prstov na rukách a nohách až do oblasti pod pupkom. Po kúpeli vypite 2 dcl čistej vody.
  6. Druhý, tretí, piaty, šiesty, ôsmy a deviaty deň si urobte zásaditý kúpeľ nôh v soli MeineBase s pH 8,5 v dobe trvania min. 1,5 hod. alebo viac. Do lavóra s teplou vodou po členky pridajte 1 ČL soli, premiešajte a skontrolujte pH lakmusovým papierikom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie