1 hodnotenie

Balíček na odkyslenie organizmu MALÝ

Balíček na odkyslenie organizmu MALÝ

Balíček obsahuje zásaditú starostlivosť o Vaše telo na 10 dní. V balíčku nájdete plnohodnotné zásadotvorné raňajky HRYZKA 450 g, zásaditú kúpeľnú soľ MeineBase 750 g a univerzálne lakmusové  papieriky na meranie pH kvapalín v rozsahu pH 1-14.

Skladom (3 ks)
Kód: 301
€42,40 –4 % €40,30 / ks
Kategória: E-shop
Hmotnosť: 1.35 kg
Balíček na odkyslenie MALÝ
Zľava
€42,40 –4 %

Balíček na odkyslenie organizmu MALÝ

MALÝ balíček na odkyslenie organizmu na 10 dní odporúčame každému, kto začína s odkyslením alebo kto má malé alebo mierne prekyslenie (akné, povlak na jazyku, pálenie záhy, bolesti hlavy, potenie nôh ...)

Balíček obsahuje:

  1. Zásadotvorné raňajky HRYZKA - 450g (10 porcií)
  2. Zásaditá kúpeľná soľ MeineBase s pH 8,5 - 750 g (5x zásaditý celotelový kúpeľ alebo 80x zásaditý kúpeľ nôh)
  3. Univerzálne lakmusové papieriky na meranie pH kvapalín (voda, sliny, moč...) v rozsahu pH 1 - 14 (100 ks žltých odtrhávacích lakmusových papierikov)

Návod na použitie:

  1. Každý deň ráno si zmerajte pH slín a moču univerzálnymi lakmusovými papierikmi a výsledok si zaznamenajte.
  2. Každé ráno si pripravte na raňajky zásadotvornú kašu Hryzka podľa návodu na obale.
  3. Počas dňa vypite každú hodinu 2 dcl čistej vody.
  4. Počas 10 dní nekonzumujte mäso, mlieko, syry, sladkosti, biele pečivo, cestoviny, sladené nápoje, sýtené nápoje a alkohol. Bez obmedzenia môžete konzumovať zeleninu, ovocie, ryžu, zemiaky, celozrnné pečivo, strukoviny, orechy, bylinné čaje.
  5. Prvý, štvrtý, siedmy a desiaty deň si urobte celotelový zásaditý kúpeľ v soli MeineBase s pH 8,5 v dobe trvania min. 1,5 hod. alebo viac. Do plnej vane s teplou vodou pridajte 3 plné vrchnáky soli, kúpeľ premiešajte a zmerajte pH kúpeľa lakmusovým papierikom. V prípade nižšieho pH ako 8,5 - pridajte toľko soli, aby ste dosiahli pH kúpeľa 8,5. V prípade vyššieho pH ako 8,5 - pridajte toľko vody, aby ste dosiahli pH 8,5. Počas kúpania sa masírujte po celom tele v smere od končekov prstov na rukách a nohách až do oblasti pod pupkom. Po kúpeli vypite 2 dcl čistej vody.
  6. Druhý, tretí, piaty, šiesty, ôsmy a deviaty deň si urobte zásaditý kúpeľ nôh v soli MeineBase s pH 8,5 v dobe trvania min. 1,5 hod. alebo viac. Do lavóra s teplou vodou po členky pridajte 1 ČL soli, premiešajte a skontrolujte pH lakmusovým papierikom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: