Čo je Hryzka?

Zdravé raňajky na každý deň

HRYZKA je aktivovaná, naturálna a bezlepková raňajková kaša vyrobená z 10 prírodných surovín. Obsahuje unikátny mix bezlepkových obilnín, orechov, semienok, goji a vlákniny psyllium. Raňajková kaša Hryzka bola vyvinutá preto, aby dodala vášmu organizmu optimálnu výživu a maximum energie pre každé ráno.

Raňajková kaša Hryzka má patentované zloženie s vyváženým pomerom sacharidov, bielkovín, zdravých tukov a vlákniny. Hryzka je vyrobená z aktivovaných RAW surovín, ktoré dokážu Vášmu telu dodať komplex minerálnych látok a stopových prvkov bez toho, aby sa Vám vylúčili z tela von.

Hlavné výhody HRYZKY

Hodiny 3 minúty

Zdravé raňajky za 3 minúty

Zdravé raňajky pripravíte iba za 3 minúty. 2-3 polievkové lyžice zmesi stačí zaliať prevarenou vodou, premiešať a navrch poukladať ovocie, ktoré máte radi. Raňajková kaša Hryzka má jemnú konzistenciu pripomínajúcu krupicovú kašu a neutrálnu, jemne orieškovú chuť. Pozrite si chutné a zdravé recepty s Hryzkou aj na Facebooku alebo Instagrame.

Dva zelené lístky

Patentované zloženie

Hryzka vznikla po 3 rokoch vývoja a jej zloženie a spôsob výroby je patentovaný. Hryzka svojim zložením prispieva k správnej látkovej premene, ochrane buniek pred oxidačným stresom a správnemu fungovaniu imunitného systému. Je vhodná pre všetkých dospelých a deti od 2 rokov pre každodennú konzumáciu.

Trávenie v tele

Zdravé trávenie pre aktívny život

Raňajková kaša Hryzka je ľahko stráviteľná so 100% vstrebateľnosťou živín vďaka aktivácii surovín. Aktivované suroviny dodajú vášmu telu maximum vitamínov, enzýmov, minerálov a stopových prvkov. Vysoký obsah vlákniny prispieva k prečisťovaniu tráviaceho traktu. Nízky glykemický index 36,9 zabezpečuje rovnomerný príjem enegrie na celé dopoludnie bez energetických výkyvov.

Zdvihnutý palec

Vysoký obsah bielkovín na stavbu svalov a podporu chudnutia

Hryzka obsahuje až 15,3 % rastlinných bielkovín, čo odporúčajú výživoví poradcovia pri redukčných diétach. Preto vie Hryzka nielen zasýtiť, ale aj zabezpečiť postupné odbúranie nadbytočných tukov.

 

V čom je HRYZKA výnimočná

Zákaz konzervačných látok

Vyrobená bez konzervačných látok

Hryzka neobsahuje konzervanty, éčka, farbivá, ani žiadne iné chemické látky zvýrazňujúce chuť a vôňu.

Zákaz lepku

Neobsahuje lepok - 100% bez gluténu

Hryzka neobsahuje lepok, a preto je vhodná pre celiatikov. Je vyrobená iba z bezlepkových surovín ako je pšeno, pohánka a amarant.

Zákaz cukru

Neobsahuje pridaný cukor

Hryzka neobsahuje pridané cukry, ani žiadne umelé sladidlá. OBSAHUJE PRÍRODNÉ CUKRY (2,5 %). Vďaka nízkem glykemickému indexu 36,9 je vhodná ako pre ľudí s cukrovkou, tak aj pre tých, ktorí potrebujú schudnúť.

Zákaz geneticky modifikovaných potravín

Neobsahuje GMO (geneticky modifikované potraviny)

Hryzka je vyrobená iba zo surovín, ktoré neobsahujú žiadne geneticky modifikované potraviny.

Súhlas s rastlinnými lístkami

100% rastlinné zloženie

Všetky suroviny v Hryzke sú rastlinného pôvodu, a preto je Hryzka ideálnymi raňajkami ako pre vegetariánov, tak aj pre vegánov.


Raňajková kaša HRYZKA má 100% prírodné zloženie

Všetky suroviny v raňajkovej kaši Hryzka sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, aróm, bez lepku, bez laktózy a bez pridaného cukru. Preto je vhodná na každodennú konzumáciu pre deti a celú rodinu. Je to ideálna zdravá strava pre dospelých, deti, športovcov, vegetariánov, vegánov, celiatikov ako aj diabetikov.

Zloženie: aktivované pšeno, aktivované slnečnicové semienka, pohánkové vločky, aktivované vlašské orechy, amarantové vločky, aktivované tekvicové semienka, chia semienka, aktivované mandle, goji a psyllium. 

Výživové hodnoty Hryzky na 100 g

 Návod na prípravu:

  1. Do misky nasypte 2-3 polievkové lyžice zmesi Hryzka
  2. Zmes zalejte 60-100 ml prevarenou horúcou vodou, ktorú ste nechali odstáť po uvarení aspoň 5 min.
  3. Premiešajte vodu so zmesou, aby vznikla vláčna polohustá kaša. Ak je kaša veľmi hustá, pridajte vodu. Ak je kaša riedka, pridajte trochu zmesi.
  4. Na hotovú kašu poukladajte 2-4 druhy Vášho oblúbeného čerstvého alebo mrazeného ovocia: banán, čučoriedky, jablko, hruška, maliny, jahody, marhule, kiwi, mango, slivky ...
  5. Hotovú kašu s ovocím si môžete podľa potreby dochutiť napr. medom, ďatlovým sirupom, javorovým sirupom, škoricou, kakaom alebo kokosom...

Pozrieť ďalšie recepty na Hryzku

 

Miska hotovej kaše Hryzka s banánom, hroznom, čučoriedkami a kávou

 

Raňajkovú kašu Hryzka odporúčajú výživoví experti, športovci aj umelci

Zdravé raňajky s Hryzkou vyskúšali už stovky ľudí. Denne si ju vychutnávajú známe osobnosti, výživoví poradcovia a experti na zdravý životný štýl. Hryzku si obľúbili športovci, vegetariáni, vegáni a aj ľudia trpiaci celikakiou alebo cukrovkou. Plnohodnotné raňajky Hryzka sú tu jednoducho pre všetkých, ktorým nie je zdravie ľahostajné a ktorí chcú pre svoje telo a myseľ to najlepšie.

  

,,HRYZKA je naozaj veeeľmi chutná a som rada, že ju len zalejem vodou ;-). Predtým som malej aj sebe robila často ovsenné vločky, ale tie som musela variť a trvalo to dlhšie..."
 

Petra Mokoš Lenartová, herečka, moderátorka, manažérka


 
"HRYZKA obsahuje iba zásadotvorné potraviny, a preto prispieva k  zabezpečeniu acidobázickej rovnováhy organizmu, čo je hlavný predpoklad dlhodobého zdravia. Ide o jeden z mála produktov, ktorý spĺňa požiadavky na skutočne racionálnu výživu."
 
Ing. Peter Ladecký - výživový expert

 
,,HRYZKA je v mojej kuchyni zaradená medzi superpotraviny. Milujem toto jedlo. Mňam!."

Mgr. Viera Svarinská - konzultant pre zdravý životný štýl
 

 
,,Výhodou je jednoduchá a rýchla príprava a aktivácia živín, pretože naraňajkovať sa musím, avšak nemám čas na to, aby som si urobil nejaké poriadne raňajky. Hryzka je jednoduchá, rýchla, chutná, skrátka efektívna."

Adam Sarlós, majiteľ Slim - Studio
 

 

"Ako pracujúca žena a matka dvoch detí ma oslovila hlavne jej rýchla príprava. Stačí zaliať prevarenou vodou, pridať akékoľvek ovocie podľa chuti a sezóny a plnohodnotné raňajky sú hotové."

Ing. Milota Ehrbar, manažérka
 
 

Vyskúšajte zdravé raňajky s Hryzkou a urobte zásadný krok pre svoje zdravie a zdravie svojej rodiny.

Chcem vyskúšať Hryzku

ALEBO

Chcem vyskúšať vzorku Hryzky