RAŇAJKOVÁ ZMES HRYZKA - Zdravé raňajky každý deň

Čo o HRYZKE hovoria ľudia


Petra Mokoš Lenartová - herečka, moderátorka, manažérka (35 r.):
,,...HRYZKA je naozaj veeeľmi chutná a som rada, že ju len zalejem vodou ;-). Predtým som malej aj sebe robila často ovs vločky, ale tie som musela variť a trvalo to dlhšie..."

 


Mária Kotalová - poradca zdravého životného štýlu, Poltár (59 r.):
"... Ja som s HRYZKOU naozaj nadmieru spokojná. Človek, ktorý je viacmenej na raw strave 4 roky ako ja, vie rozlíšiť kvalitu. Toto bol vskutku skvelý nápad a ja Vám zato fandím a tlieskam. Teším sa na spoluprácu s Vami."
 Mgr. Viera Svarinská - konzultant pre zdravý životný štýl, Bratislava (40 r.):
"Kaša HRYZKA je v mojej kuchyni zaradená medzi Superpotraviny. Milujem toto jedlo v kombinácií s kokosovým cukrom, karobom, škoricou a banánom. Mňam!"
 


Ing. Katarina Soleil - umelkyňa, inšpirátorka, autorka knihy ROZKVET, Lazany (41 r.):
"Dlhé roky som vylaďovala a nachádzam spôsoby vyjadrenia a žitia svojho života, i v príprave jedál a pokrmov, ktoré prospievajú telu, duši i duchu tým najharmonickejším spôsobom. Vychádzali mi tak, pre mňa osobne"najprirodzenejšie" formy - klíčenie, odšťavovanie, namáčanie orieškov a semien, bylinky a pramenitá voda... Súčasne som snívala, aby takýchto už "hotových" vecí, produktov a nástrojov, vytvorených zo životpodporujúcich ingrediencií bolo čoraz viac, pre harmonické žitie skrze zdravé telo a bunky, jasnú myseľ a radostné tvorenie na zemi. Táto kaša plne súladí s mojím nastavením a s mnou vnímanou prirodzenosťou výživy, ktorú moje telo jasne radostne a žiarivo oceňuje."Barbora Dubeňová - manažérka, Žilina (37 r.):

"HRYZKA? Najlepšia kaša na svete a zakaždým iná. Či na raňajky, obed alebo večeru. Proste závislosť - ale pozitívna :-))) Kto nevyskúša, neuverí."
 


Petra Gramatová - mamička na materskej dovolenke, Žilina (31 r.):
"Manžel mi priniesol domov HRYZKU: Zlato? Mám pre nás novinku - zdravú kašu, resp. zdravé raňajky! Moja prvá reakcia bola asi taká, že: Orechy - to nieee, na toto mám ja alergiu! Vravel, že aspoň to skús. A poviem Vám, že po prvé - žiadna alergia a po druhé - musím úprimne povedať, že žiadne iné raňajky ani nechceme. Boli sme päť dní bez HRYZKY a u nás doma nastala kríza. A to sme už poskúšali kadečo. HRYZKA na prvom mieste. Ďakujeme."


Ing. Peter Ladecký - výživový poradca, Púchov (69 r.):
"HRYZKA obsahuje iba zásadotvorné zložky, a preto prispieva k zabezpečeniu acidobázickej rovnováhy, čo je základným predpokladom zdravia. Ide o jeden z mála produktov, ktorý spĺňa požiadavky na skutočnú racionálnu výživu, ktorá by mala zodpovedať výžive pre živočíšny druh primátov, z ktorých sa behom miliónov rokov vyvinul najrozumnejší primát HOMO SAPIENS - človek múdry. Všetky druhy primátov vedia, čo majú konzumovať, iba človek múdry to nevie. Ak by sme jedli iba 25% potravín, ktoré patria šelmám, iba 1% kyslomliečnych produktov so živými kultúrami, iba 5% zložených cukrov - múky, iba 10% tepelne upravených potravín a zvyšok zelenina, ovocie, orechy, semená a byliny, mohli by sme v zdraví dožiť 100 rokov."


Monika Sláviková:
"Mňam, HRYZKA je super. Je dobré miešať ju každému podľa odhadu :). Niekedy si ju urobím betónovu a niekedy tekutú - nič nepokazíte. Stači teplá voda a veľaaaaaaaa kaše :). Chutí super s medom, banánmi, jablkami a s kadečím, čo máte doma.... odporúčam."
 Zuzana Trulíková - majiteľka predajne zdravej výživy SanusVita, Žilina:
"Mňam! Vrelo odporúčam všetkým, no najmä tým, ktorí sú už objedení vločkami. Malý tip na prípravu - použite mandľové mlieko, chuť je dokonalo lahodná."
 


Ing. Tomáš Sarlós - IT manažér, Bratislava (33 r.):
"HRYZKA chutí ako skutočné semiačka. Pocitovo vnímam, že zloženie je poctivá zmes a zároveň jej chuť je dostatočne jemná a neutrálna pre akékoľvek vlastné dochutenie. Zo skúsenosti viem, že aktivovať takto pestrú zmes vyžaduje logistiku, ktorú sa mi v domácich podmienkach nechce riešiť v takejto miere. Preto má pre mňa obrovskú hodnotu, že môžem rýchlo vytvoriť veľmi hodnotné výživné a dobre vstrebávané jedlo, na ktorého prípravu by som inak musel vynaložiť veľa námahy a najmä času. Snažím sa vedome každodenne prijímať vysoko výživnú stravu a HRYZKA je výborný doplnok, ktorý pri správnom použití doplní to, čo je skoro vždy logistiky nemožné cez deň dosiahnuť z rôznych dôvodov. Zároveň je vynikajúcim doplnkom v prípade intenzívnej námahy, kedy telo potrebuje efektívne vstrebávať viac živín a HRYZKA je pre mňa v tomto prípade ťažko nahraditeľná "bezpečnostná poistka". Z pohľadu zloženia je pre mňa podstatný práve fakt, že HRYZKA je komplexná zmes aktivovaných zložiek, ťažký na prípravu doma. Jednotlivo si cením najmä amarant, ktorý je v našich podmienkach silno podceňovaná potravina. Väčšinou konzumujem HRYZKU s kyslomliečnymi (probiotickými) potravinami pre znásobenie efektu, prípadne s proteínom podľa okolností. Ak ovocie, tak neutrálny nezrelý banán, alebo stévia, keď mám chuť na sladké. Skoro vždy si do HRYZKY pridávam kakao alebo trošku drvených kakaových bôbov. HRYZKU odporúčam každému, kto si cení funkčné výživné potraviny a aktívne ich zahŕňa do svojej každodennej životosprávy."


Alena Valachová – opatrovateľka v Rakúsku, Púchov (40 r.):
"Raňajkovú zmes HRYZKA jem už asi 7 týždňov. Pridávam si do nej ovocie - najviac mi chutí banán, čučoriedka, malina, jablko alebo slivka, plus si dám trochu javorového sirupu, škoricu a dávam aj kyslé mlieko alebo lyžicu ovčieho jogurtu. Zaujalo ma na tom jej zloženie, nakoľko všetko toto, čo tam je som jedla už pred tým, ale nie v takejto forme... Ako som začala jesť HRYZKU, prestala som mať problémy so stolicou a mám ľahké vyprázdňovanie. Kaša ma zasýti na celé doobedie, až kým nejdem jesť obed. Odporučila by som to všetkým, ktorí chcú zmenu v strave, majú problémy s vylučovaním, chcú byť vitálni, poprípade chcú zhodiť nejaké to kg."


Jozef Mitaš – Polícia SR, Považská Bystrica (36 r.):
"HRYZKA chutí vynikajúco hlavne v kombinácií s rôznymi druhmi ovocia. Najviac ma oslovila jednoduchá príprava, zloženie výživových látok a to, že, do obeda necítim potrebu niečo jesť, pretože výborne zasýti. Momentálne som na dennom štúdiu a HRYZKU raňajkujem aj preto, lebo sa mi nechce chodiť do jedálne na raňajky :-) a pretože si jej chuť prispôsobím k tomu, na čo mám práve chuť. Všetky suroviny sú v kaši považujem za vynikajúce. Moja najlepšia kombinácia je kaša, banán, jahody a škorica. Odporúčam každému, kto má plne zuby rožkov s nátierkou a nevie, čo na raňajky, prípadne na večeru."


Ing. Emília Ladecká - dôchodkyňa, Púchov (61 r.):
"Raňajková kaša HRYZKA mi chutí famózne a ráno už ani nerozmýšľam, čo na raňajky. Rozhodujúce bolo pre mňa zloženie surovín a spôsob ich výroby, na základe čoho telo dostáva potrebnú dávku pre energiu a zdravie. Konzumujem ju hlavne pre rýchle plnohodnotné raňajky a najviac si cením chia semienka, vzhľadom na môj vek a pre vysoký obsah bielkovín. Najobľúbenejšie moje ovocie je strúhane jablko a kivi posypané škoricou. Odporučila by som ju každému, kto vie oceniť zdravú výživu."


Ingrid Benčeková - študentka na ZŠ, Púchov (12 r.):
"HRYZKU nám mama robí už viac ako 2 roky. Chutí neutrálne a preto si ju viem hocijako skombinovať s ovocím a mať každý deň inú kašu. HRYZKA má super rýchlu a jednoduchú prípravu, a navyše ráno, keď vstanem do školy, nemusím rozmýšľať, čo si dám na raňajky. Iba nasypem 2 lyžice zmesi do taniera, zalejem horúcou vodou, navrch si dám ovocie a raňajky sú na stole. HRYZKU jedávam, pretože je zdravá a dodáva energiu. Najviac si v zmesi vážim vlašské orechy, lebo ich mám veľmi rada a je s nimi veľa roboty, keď ich chcete jesť. Moja najobľúbenejšia kombinácia je kaša s banánom, nakrájané jablko a čučoriedky posypané škoricou a kakaom. Kašu by mali jesť všetci, pretože je chutná a zdravá."


Ing. Milota Ehrbar - manažérka, Tamarac, Florida (38 r.):
"HRYZKA – bezlepková raňajková zmes je úžasná kombinácia chuti a skvelého nutričného zloženia. Ako pracujúca žena a matka dvoch detí ma oslovila hlavne jej rýchla príprava. Stačí zaliať prevarenou vodou, pridať akékoľvek ovocie podľa chuti a sezóny a plnohodnotné raňajky sú hotové. Najviac si  oceňujem to, že všetky suroviny sú aktivovane a tým sú pre telo úplne stráviteľné. Hryzku vysoko odporúčam každému, kto dbá o zdravú výživu."


Adam Sarlós - majiteľ Fitness centra, Bratislava (25 r.):
"Chuť sa dá ťažko opísať, ale celkovo som pociťoval akúsi zmes euforických chutí splynutých v jeden celok. Skrátka mňamka :). Výhodou je jednoduchá a rýchla príprava a aktivácia živín, pretože naraňajkovať sa musím, lebo inak sa "zobúdzam" až na obed :D. Avšak nemám čas (respektíve chuť vstávať o 30 min skôr) na to, aby som si urobil nejaké poriadne raňajky. Hryzka je jednoduchá, rýchla, chutná, skrátka efektívna. Zo zloženia oceňuje asi všetko, nakoľko spoločne tvoria jeden euforický celok, ktorý mi chutí. Najviac mi to chutí s banánmi. Odporúčam všetkým, najmä tým, ktorí chcú raňajkovať, ale nemajú na taký "luxus" čas."


Jana Hazuchová - administratívna pracovníčka, Janova Lehota (45 r.):
"HRYZKA v kombinácií s ovocím chutí výborne. Oslovilo ma v prvom rade zloženie a spôsob výroby - aktivácia a jednoduchá rýchla príprava. Konzumujem ju preto, lebo sa snažím stravovať zdravšie. Suroviny v zmesi oceňujem všetky, pretože tvoria vyváženú raňajkovú zmes a sú vybrané na základe svojich pozitívnych vplyvov na zdravie človeka. Najobľúbenejšia kombinácia je Hryzka s rôznym ovocím "z každého rožku trošku" - jablko, ananás, banán, čučoriedky, hurmikaki, slivka, prípadne kivi, alebo iné ovocie. Odporučila by som ju každému človeku, nielen tým, ktorí sa stravujú zdravo, pretože sa rýchlo pripravuje, zasýti na dlhý čas, je chutná a má pozitívne účinky na zdravie."


Mgr. Miriam Grožajová - realitná maklérka, Bratislava (37 r.):
"HRYZKA má pre mňa neutrálnu, typicky semienkovo-orieškovú chuť, čo ja obľubujem. Dáva priestor na rôzne dochutenie, ja preferujem kombináciu s banánom a škoricou, niekedy aj s bielym jogurtom. Mňa oslovilo veľmi bohaté zloženie a spôsob výroby - aktivácia, čím sa úplne odlišuje od podobných raňajkových zmesí. Veľmi rýchlo som si navykla na tieto ľahké, výdatne raňajky a odporúčam všetkým, ktorým záleží na tom, čo konzumujú, čo chcú pre seba niečo zdravšie urobiť, zmenu a výsledok určite pocítia."


Ing. Silvia Uličná - konzultant pre zdravý životný štýl, Bratislava (43 r.):
"Kaša HRYZKA = jednoduché, rýchle a najmä zdravé riešenie ako dať každé ráno môjmu telu presne to, čo potrebuje na to, aby mohlo efektívne fungovať. Kaša je majstrovsky vyskladaná a naviac aktivovaná. Stačí pridať trošku mletej škorice a ovocie. Ja ju mám najradšej s čerstvým ovocím ... čerešne, jahody, maliny, čučoriedky či jabĺčka (vždy si dávam len jeden druh). Na trhu je dnes množstvo zdravých produktov, tak prečo práve táto kaša? Mňa dostala nie len zložením, no najmä faktom, že je aktivovaná, pretože práve aktivácia je spôsob ako dostať z orieškov to najlepšie pre naše telo. Určite odporúčam."Mgr. Mária Štefániková - logopedička, Žilina (33 r.):

"HRYZKA mi chutí, keď je pripravená na sladko, zmiešaná spolu s ovocím, medom a škoricou. Oslovila ma rýchla príprava a zloženie, ktoré kompletne pokryje raňajkový režim. Odporučila by som ju ľuďom, ktorí majú nedostatok času na prípravu raňajok a chcú si dopriať výživné raňajky."


Irena Mekyňová - konzultant pre anti-aging, Bratislava (62 r.):
"HRYZKA mi veľmi chutí a prvé dni som ju dokonca konzumovala aj viackrát denne, pretože má vyvážené a jemné chute. Oceňujem zloženie zo super potravín. Páči sa mi elegantne balenie a to, že si ju viem rýchlo pripraviť. Môžem ju mať ako skvelé raňajky, prípadne nahradiť obed alebo večeru. Výborná ako malý dezertík ku kávičke. V kaši najviac oceňujem mandle, lebo ich milujem. Najradšej si ju pripravujem s jablkom alebo hruškou. Vynikajúca voľba sú tiež čučoriedky a černice. Rada by som ju odporučila každému človeku od Tatier k Dunaju bez rozdielu veku, ľuďom po chorobe, aby nabrali sily, a zdravým, aby o tie sily neprišli. A tiež osobám, ktoré nemajú čas a potrebujú mať hodnotnú stravu."


Ing. Viera Gabrišová – majiteľka účtovnej firmy, Púchov (55 r.):
"Kaša HRYZKA nám veľmi chutí a najviac si na nej ceníme spôsob výroby – aktiváciu. Veľkou výhodou je, že sa jednoducho a rýchlo sa pripravuje. Konzumujeme ju v našej rodine hlavne preto, lebo je chutná a zdravá. Najobľúbenejšou kombináciou pre nás je s HRYZKA rozmixovaná s banánom a studenou vodou. Odporučila  by som ju všetkým vekovým skupinám, pretože je veľmi dobrým prostriedkom na naštartovanie organizmu."


Peter Pekarík, ml. - študent na ZŠ, Bitarová (13 r.):
"HRYZKU jedávam asi mesiac, no keď som počul o jej zložení, tak som si myslel, že mi nikdy chutiť nebude, pretože nemám moc v láske orechy - hocijaké orechy. No keď som HRYZKU ochutnal, veľmi mi zachutila. Oco mi ju robí skoro každé ráno a pridá tam vždy banán, jablko, figy a posype to kakaovými bôbami. Odporúčam, sú to chutné,rýchle a zároveň zdravé raňajky."Ing. Sonia Danišová - lektorka angličtiny, Bratislava (36 r.):
"Najlepšie, čo do seba detí a ja ráno možeme dať... Vrelo odporúčame všetkým... No a to logo je úplne mega TOP ;-)"

 

Vyskúšajte HRYZKU a pošlite nám Váš názor alebo Váš obľúbený recept.
Váš názor môže pomôcť druhým ľuďom.

Chcem vyskúšať Hryzku na raňajky

Hotová kaša Hryzka s ovocím

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.