RAŇAJKOVÁ ZMES - Aktivovaná Naturálna Bezlepková

Objednávka vzorky

Získajte zdravé RAW bezlepkové raňajky - 1 porciu Raňajkovej zmesi HRYZKA 45 g ZADARMO. Platíte iba 1,96 € za poštovné a balné. Všetko zašleme priamo na Vašu adresu, platíte až potom! Po 14 dňoch dostanete automaticky výhodné 450 g balenie (10 porcií), ktoré Vám budeme zasielať každý mesiac. Ďalšie zásielky môžete kedykoľvek, s okamžitou platnosťou a bezplatne zmeniť alebo ukončiť. Cena 450 g balenia je 16,80 € + poštovné 4,20 €.

Viac informácií o tomto programe nájdete v Obchodných podmienkach.

Zaškrtnite, ak si neželáte automatické zasielanie 450 g HRYZKY

Vaše osobné údaje budú chránené v zmysle Nariadenia GDPR

verify

* Tento údaj je povinný

Zdravé raňajky pre celú rodinu

HRYZKA je aktivovaná naturálna bezlepková zmes vyrobená z bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny. Bola vyvinutá a navrhnutá tak, aby poskytla organizmu optimálnu výživu a stabilnú energiu bez záťaže metabolizmu. Zmes má patentované zloženie s vyváženým pomerom sacharidov, bielkovín, zdravých tukov a vlákniny.

V čom je raňajková zmes HRYZKA unikátna?

HRYZKA - raňajková zmes prešla komplexným 3-ročným vývojom, testovaním a je patentovaná.

Je vyrobená iba z kvalitných RAW surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá kontroly kvality. Všetky suroviny v raňajkovej zmesi sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, aróm, bez lepku, bez laktózy a bez pridaného cukru.

Hlavné výhody HRYZKY:

  • rýchlo a jednoducho sa pripravuje,
  • je ľahko stráviteľná so 100% vstrebateľnosťou živín vďaka aktivácií,
  • je vhodná aj pre mamičky a deti od 3 rokov,
  • má jemnú konzistenciu pripomínajúcu krupicovú kašu a neutrálnu jemne orieškovú chuť,
  • má vysoký obsah antioxidantov, ktoré podporujú imunitný systém,
  • má nízky glykemický index s optimálnym výkonom metabolizmu, a preto je vhodná pre diabetikov,
  • je vyrobená výlučne z rastlinných surovín, a preto je ideálna pre vegetariánov a vegánov,
  • je zásadotvorná, a preto významným spôsobom prispieva k odkysleniu organizmu. 

Povedali o nás:
Petra Mokoš Lenartová - herečka, moderátorka, manažérka (35 r.): ,,HRYZKA je naozaj veeeľmi chutná a som rada, že ju len zalejem vodou ;-). Predtým som malej aj sebe robila často ovs vločky, ale tie som musela variť a trvalo to dlhšie..."
 


Ing. Peter Ladecký - výživový expert (69 r.): "HRYZKA obsahuje iba zásadotvorné potraviny, a preto prispieva k  zabezpečeniu acidobázickej rovnováhy organizmu, čo je hlavný predpoklad dlhodobého zdravia. Ide o jeden z mála produktov, ktorý spĺňa požiadavky na skutočne racionálnu výživu."
 
 
Adam Sarlós - majiteľ Slim - Studio (25 r.): ,,Výhodou je jednoduchá a rýchla príprava a aktivácia živín, pretože naraňajkovať sa musím, avšak nemám čas na to, aby som si urobil nejaké poriadne raňajky. Hryzka je jednoduchá, rýchla, chutná, skrátka efektívna."

 
Ing. Milota Ehrbar - manažérka (38 r.): "Ako pracujúca žena a matka dvoch detí ma oslovila hlavne jej rýchla príprava. Stačí zaliať prevarenou vodou, pridať akékoľvek ovocie podľa chuti a sezóny a plnohodnotné raňajky sú hotové."
 
 
 
 
Začnite už dnes a urobte zásadný krok pre svoje zdravie a zdravie svojej rodiny.
 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.