RAŇAJKOVÁ ZMES HRYZKA - Zdravé raňajky každý deň

OBCHODNÉ PODMIENKY PRE VZORKY

PEM TRADE, s.r.o. sa špecializuje na prvotriedny zákaznícky servis, a preto predáva Raňajkovú zmes HRYZKA aj spôsobom pravidelných zásielok s dodávkou priamo k Vám domov.

Objednávka

Objednávku môže uzavrieť iba osoba staršia ako 18 rokov. Naraz je možné objednať iba jednu vzorku.

Prvá 40 g vzorka

Získate 1 porciu Raňajkovej zmesi HRYZKA – 40 g za 0 €.

Vo Vašom balíčku dostanete zadarmo 1 porciu Raňajkovej zmesi HRYZKA, zaplatíte iba 1,96 € za poštovné a balné.

Za mesiac Vám automaticky zašleme balenie obsahujúce 10 porcií Raňajkovej zmesi HRYZKA – 450 g a potom rovnaké balenie každý mesiac. Cena tohoto mesačného balenia je 14,80 €, poštovné a balné je 3,90 €. Pravidelné zasielanie produktov môžete kedykoľvek a bezplatne prerušiť, zmeniť interval zasielania, či ďalšiu zásielku úplne zrušiť.

Uvedené ceny zahŕňajú DPH a sú konečné. Ceny platia do vydania aktualizovaného cenníka.

Dodanie a platba

Vopred nič neplatíte, balíček so vzorkou doručí Slovenská pošta na Vami zadanú adresu do 10 dní od prijatia objednávky a to priamo do poštovnej schránky. Akonáhle dostanete balíček, máte 7 dní na zaplatenie priloženej faktúry. Platbu môžete uskutočniť cez QR platbu alebo formou bankového prevodu. Ak nezaplatíte do uplynutia doby splatnosti, zo zákona Vám bude účtovaný administratívny poplatok vo výške 1,50 € za zaslanú upomienku. Následné zásielky Vám budeme zasielať každý mesiac na dobierku.

Dôležité: Naša spoločnosť Vás nikdy nežiada o osobné informácie typu: číslo konta, kreditnej karty a pod..

Vrátenie tovaru a reklamácia

Po dodaní produktu ho, prosím, prehliadnite a uistite sa, že kvalitatívne zodpovedá zakúpenému produktu. Prípadné poškodenie, či iné nedostatky musia byť bezodkladne oznámené buď písomne mailom na info@hryzka.sk alebo telefonicky na tel. číslo 0948-502514.

Naša spoločnosť poskytuje 14 dňovú vratnú lehotu odo dňa dodania tovaru. Vrátený tovar nesmie byť otvorený. Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru.

Vernostný program – úprava a ukončenie

Pravidelné zasielanie produktov môžete kedykoľvek a bezplatne prerušiť, zmeniť interval zasielania, objednať si zásielku navyše či ďalšie zásielky celkom zrušiť. Pokiaľ si prajete akokoľvek upraviť zasielanie, kontaktujte, prosím, naše zákaznícke centrum, radi Vám poradíme a pomôžeme. Cena za volanie sa nelíši od základnej sadzby Vašej tarify. Pri rušení vernostného programu dochádza k jeho ukončeniu bezodkladne po prijatí písomnej výpovede/po ukončení telefonického hovoru pri výpovedi realizovanej cez zákaznícku linku.

Dôležité: Pri rušení abonentného programu je zákazník povinný zaplatiť za doručený tovar a za tovar, ktorý mu bol poslaný pred odhlásením.

V prípade PEM TRADE, s.r.o. predchádzame prípadnému preplatku z dôvodu vrátenia tovaru. Pokiaľ Vám vznikne nárok na vrátenie peňazí, urobíme tak bezodkladne, po preskúmaní nároku na ich vrátenie, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní.

Osobné údaje

Všetky Vaše osobné údaje považujeme za dôverné a budú uchovávané a spracovávané v súlade so zákonom. Spoločnosť PEM TRADE, s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v platnom znení. Osobné údaje získané za účelom ponuky tovaru a služieb sa poskytujú na spracovanie týmto spoločnostiam: EKA KREDIT, s.r.o.. Máte možnosť kedykoľvek písomne či telefonicky požiadať PEM TRADE, s.r.o. o informácie týkajúce sa spracovania svojich osobných údajov, či vysloviť nesúhlas s ich spracovaním pre obchodné a marketingové účely, resp. s ich poskytnutím uvedeným subjektom.

Služby zákazníkom

Náš profesionálny zákaznícky servis je pripravený Vám pomôcť so všetkými otázkami a žiadosťami. Sme k dispozícii každý pracovný deň od 08:00 do 16:00 hod na telefónnom čísle +421 948 502 514. Cena za volanie sa nelíši od základnej sadzby Vašej tarify.

Kontaktné údaje

PEM TRADE, s.r.o., IČO 46 989 391
Sídlo: Royova 782/11, 020 01  Púchov
Tel.: +421 948 502 514
E-mail: info@hryzka.sk

Na Vašej spokojnosti nám skutočne záleží!