RAŇAJKOVÁ ZMES HRYZKA - Zdravé raňajky každý deň

 

OBCHODNÉ PODMIENKY PRE VZORKY

EMI TRADE, s.r.o. sa špecializuje na prvotriedny zákaznícky servis, a preto ponúka možnosť objednávky vzoriek zadarmo.

Objednávka

Objednávku môže uzavrieť iba osoba staršia ako 18 rokov. Naraz je možné objednať max. 2 vzorky cez objednávkový formulár - Vzorky ZADARMO tak, že do poznámky uvediete požiadavku na zaslanie 2 ks vzoriek.

Dodanie vzoriek

Vo Vašom balíčku dostanete zadarmo vzorku Raňajkovej zmesi HRYZKA 45 g alebo zásaditej soli MeineBase 35 g a zaplatíte iba 2,80 € za poštovné formou dobierky.

Uvedené ceny zahŕňajú DPH a sú konečné. Ceny platia do vydania aktualizovaného cenníka.

Dodanie a platba

Balíček so vzorkou doručí Slovenská pošta na Vami zadanú adresu do 7 dní od prijatia objednávky na dobierku.

Vrátenie tovaru a reklamácia

Po dodaní produktu ho, prosím, prehliadnite a uistite sa, že nebol poškodený obal. Prípadné poškodenie, či iné nedostatky musia byť bezodkladne oznámené buď písomne mailom na info@hryzka.sk alebo telefonicky na tel. číslo 0948-502514.

Naša spoločnosť poskytuje 14 dňovú vratnú lehotu odo dňa dodania vzorky. Vrátený tovar nesmie byť otvorený. Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru.

Osobné údaje

Všetky Vaše osobné údaje považujeme za dôverné a budú uchovávané a spracovávané v súlade so zákonom. Spoločnosť EMI TRADE, s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v platnom znení. Osobné údaje získané za účelom ponuky tovaru a služieb sa poskytujú na spracovanie týmto spoločnostiam: EKA KREDIT, s.r.o.. Máte možnosť kedykoľvek písomne či telefonicky požiadať EMI TRADE, s.r.o. o informácie týkajúce sa spracovania svojich osobných údajov, či vysloviť nesúhlas s ich spracovaním pre obchodné a marketingové účely, resp. s ich poskytnutím uvedeným subjektom.

Služby zákazníkom

Náš profesionálny zákaznícky servis je pripravený Vám pomôcť so všetkými otázkami a žiadosťami. Sme k dispozícii každý pracovný deň od 08:00 do 16:00 hod na telefónnom čísle +421 948 502 514.

Kontaktné údaje

EMI TRADE, s.r.o., IČO 46 695 265
Sídlo: Royova 782/11, 020 01  Púchov
Tel.: +421 948 502 514
E-mail: info@hryzka.sk

Na Vašej spokojnosti nám skutočne záleží!

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.