RAŇAJKOVÁ ZMES HRYZKA - Zdravé raňajky každý deň

 

OBCHODNÉ PODMIENKY PRE VZORKY

EMI TRADE, s.r.o. sa špecializuje na prvotriedny zákaznícky servis, a preto ponúka možnosť objednávky vzoriek zadarmo.

Objednávka

Objednávku môže uzavrieť iba osoba staršia ako 18 rokov. Naraz je možné objednať max. 2 vzorky cez objednávkový formulár - Vzorky ZADARMO tak, že do poznámky uvediete požiadavku na zaslanie 2 ks vzoriek.

Dodanie vzoriek

Vo Vašom balíčku dostanete zadarmo vzorku Raňajkovej zmesi HRYZKA 45 g alebo zásaditej soli MeineBase 35 g a zaplatíte iba 1,96 € za poštovné a balné.

Uvedené ceny zahŕňajú DPH a sú konečné. Ceny platia do vydania aktualizovaného cenníka.

Dodanie a platba

Vopred nič neplatíte, balíček so vzorkou doručí Slovenská pošta na Vami zadanú adresu do 7 dní od prijatia objednávky a to priamo do poštovnej schránky. Akonáhle dostanete balíček, máte 7 dní na zaplatenie priloženej faktúry. Platbu môžete uskutočniť cez QR platbu alebo formou bankového prevodu. Ak nezaplatíte do uplynutia doby splatnosti, zo zákona Vám bude účtovaný administratívny poplatok vo výške 1,50 € za zaslanú upomienku.

Vrátenie tovaru a reklamácia

Po dodaní produktu ho, prosím, prehliadnite a uistite sa, že nebol poškodený obal. Prípadné poškodenie, či iné nedostatky musia byť bezodkladne oznámené buď písomne mailom na info@hryzka.sk alebo telefonicky na tel. číslo 0948-502514.

Naša spoločnosť poskytuje 14 dňovú vratnú lehotu odo dňa dodania vzorky. Vrátený tovar nesmie byť otvorený. Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru.

Osobné údaje

Všetky Vaše osobné údaje považujeme za dôverné a budú uchovávané a spracovávané v súlade so zákonom. Spoločnosť EMI TRADE, s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v platnom znení. Osobné údaje získané za účelom ponuky tovaru a služieb sa poskytujú na spracovanie týmto spoločnostiam: EKA KREDIT, s.r.o.. Máte možnosť kedykoľvek písomne či telefonicky požiadať EMI TRADE, s.r.o. o informácie týkajúce sa spracovania svojich osobných údajov, či vysloviť nesúhlas s ich spracovaním pre obchodné a marketingové účely, resp. s ich poskytnutím uvedeným subjektom.

Služby zákazníkom

Náš profesionálny zákaznícky servis je pripravený Vám pomôcť so všetkými otázkami a žiadosťami. Sme k dispozícii každý pracovný deň od 08:00 do 16:00 hod na telefónnom čísle +421 948 502 514.

Kontaktné údaje

EMI TRADE, s.r.o., IČO 46 695 265
Sídlo: Royova 782/11, 020 01  Púchov
Tel.: +421 948 502 514
E-mail: info@hryzka.sk

Na Vašej spokojnosti nám skutočne záleží!

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.