Raňajková zmes Hryzka | Zdravé raňajky každý deň

Raňajková zmes Hryzka - zdravé raňajky na každý deň
Raňajková zmes Hryzka - zdravé raňajky na každý deň

O nás

Naším poslaním je byť neustále o niečo lepší a prinášať zdravé, funkčné a bezlepkové potraviny pre celú rodinu.

Vytvárame tak koncept unikátnych produktov, ktoré zabezpečujú výživu, zdravie a čisto prírodnú chuť.

Našou víziou je pozitívne meniť stravovacie návyky ľudí s cieľom zvýšiť ich kvalitu života.

HRYZKU vyrábame na Slovensku s láskou, poctivo a nepridávame do nej žiadny cukor, farbivá ani konzervačné látky, pretože chceme mať istotu, že my a naše vlastné deti konzumujeme iba zdravé veci.

ING. ERIKA BENČEKOVÁ

Autorka patentu raňajkovej zmesi HRYZKA a spoluzakladateľka PEM TRADE, s.r.o.

Úspešná podnikateľka a matka dvoch detí, ktorá vášnivo a dlhodobo študuje princípy a súvislosti zdravej výživy a ktorá sa rozhodla, že svoj veľmi chutný a zdravý „patent“ sprístupní všetkým ľuďom, u ktorých je zdravie na prvom mieste.  

Od roku 2009 začala veľmi intenzívne študovať základné princípy výživy od uznávaných zahraničných odborníkov ako je napr. Dr. Peter Jentschura, Dr. Edward Howell, Kurt Tepperwein, Christine Heideklang, Dr. Robert Young, Dr. Norman W. Walker, Dr. Joe Wallach, Dr. Robert S. Morse a iní, na základe čoho začala od roku 2010 raňajkovať bezlepkovú obilninovo-orechovo-ovocnú zmes. Všetkým členom rodiny sa zlepšilo trávenie a imunita, znížil sa počet nachladnutí a počet návštev u lekára. Aj napriek zlepšenému zdravotnému stavu celej rodiny mali tieto raňajky jeden nedostatok - rýchlo sa dostavoval pocit hladu.

V roku 2015 sa Erika vrhla na ďalšie študovanie vedeckých štúdií a vedeckých prác z celého sveta na tému obilniny, orechy a semená. Výsledkom bolo zistenie, že na povrchu všetkých obilnín, orechov a semien, ktoré nie sú pred ich konzumáciou správne aktivované, sa nachádzajú inhibítory enzýmov a kyselina fytová, ktoré bránia vstrebávaniu živín z týchto zŕn. Preto sa po konzumácií neaktivovaných surovín rýchlo dostavuje hlad - máte síce plný žalúdok, ale do tela sa dostáva len minimum mikrovýživy. Po tomto zistení začala Erika hľadať na trhu aktivované obilniny, orechy a semená a zistila, že sa tým nikto nezaoberá.

Od roku 2016 začala Erika suroviny aktivovať a do pôvodnej zmesi pridala ďalšie dôležité zložky, až sa dopracovala ku konečnému zloženiu a pomeru. Výsledné zloženie konzumuje celá jej rodina takmer 4 roky bez prerušenia, deťom HRYZKA veľmi chutí a je nemožné sa jej prejesť, nakoľko má príjemnú jemne orieškovú chuť.

V roku 2017 dala Erika aktivovanú raňajkovú zmes patentovať.

V roku 2018 sa pod záštitou spoločnosti PEM TRADE, s.r.o. zahájila oficiálna výroba HRYZKY a spustenie e-shopu www.hryzka.sk.


MIROSLAV BENČEK

Spoluzakladateľ spoločnosti PEM TRADE, s.r.o.

Veľký vizionár a stratég, úspešný podnikateľ a obchodný manažér, ktorý má vždy prehľad o všetkom, čo potrebuje. Jeho obchodné zručnosti využili v minulosti viaceré nadnárodné spoločnosti. Preto sa aj v spoločnosti PEM TRADE, s.r.o. cíti ako stratég a obchodný manažér ako ryba vo vode. Baví ho práca s ľuďmi a práca na niečom, čo má do budúcnosti zmysel.

Miroslav je ženatý s Erikou a medzi jeho záľuby patria deti, autá a knihy osobného rozvoja. Uvedomuje si, že zdravie a zdravý životný štýl je základom pre dlhý, kvalitný a aktívny život a preto aj pri vývoji HRYZKY pôsobil ako hlavný poradca, podporovateľ a degustátor.


PETER PEKARÍK

Spoluzakladateľ spoločnosti PEM TRADE, s.r.o.

Úspešný obchodník a marketingový stratég, ktorý miluje komunikáciu s ľuďmi, pracuje systematicky, cieľavedomo a podľa vlastného plánu. Aj z tohto dôvodu pracoval v minulosti vo viacerých vedúcich a marketingových pozíciách v slovenských ako aj v zahraničných firmách. V spoločnosti PEM TRADE, s.r.o. ako obchodný a marketingový stratég s ľahkosťou využíva svoje prirodzené schopnosti a doteraz nadobudnuté zručnosti.

Peter je ženatý, má tri deti, miluje varenie a čítanie kníh osobného rozvoja. Keď mu bývalý pracovný kolega Miroslav s manželkou Erikou predstavili HRYZKU prvý krát, okamžite tu rozpoznal nielen príležitosť, ale aj veľkú marketingovú výzvu, nakoľko ide o unikát, ktorý je potrebné čo najrýchlejšie sprístupniť ľuďom, ktorí potrebujú zdravotnú pomoc.  

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.