RAŇAJKOVÁ ZMES HRYZKA - Zdravé raňajky každý deň

Ako nezostať iba pri záväzku

alebo

ako sa stravovať zdravo počas celého roka

Novoročné záväzky:

Poznáte ten pocit? S príchodom Nového roka si veľa z nás dáva rôzne záväzky. Schudnem! Začnem cvičiť! A od teraz diéta! Začnem sa zdravo stravovať! Začnem behať! a pod. ...

Niektorí z nás však už s nástupom prvého pracovného dňa ,,zabudnú“, čo si vlastne priali. Niektorí však naozaj začnú a snažia sa na svojom záväzku pracovať. Onedlho však zistia, že cvičiť znamená MAKAŤ! Že držať diétu znamená naozaj zo stravy VYLÚČIŤ jedlá, ktoré doteraz tvorili základ jeho stravy! A naozaj dlhodobo vydrží pri svojom záväzku iba malé percento ľudí. S príchodom Nového roka to teda začína predsavzatím - záväzkom s nádejou, že JA TO DÁM!

Ako nezostať iba pri záväzku:

V úvode je potrebné najskôr uveriť tomu, čo chcem dokázať. Vnútorne sa pripraviť na krízy, ktoré ma budú lákať na ľahšiu cestu. A samozrejme najdôležitejší je samotný začiatok - prvý krok. Pretože stále o niečom iba hovoriť, nič neznamená. A hlavne sa treba rozhodnúť, že keď už raz začnem, tak vydržím!

Tak teda, povedzme, že ideme začať po bohatých sviatkoch, plných výborného a nie veľmi zdravého jedla, zdravo jesť a tiež sa začať hýbať. Návod, ako správne cvičiť, koľko krát v týždni máte navštíviť telocvičňu a aký by mal byť Váš jedálniček na najbližšie 3 mesiace Vám s radosťou poskytnú odborníci vo svojej oblasti.

Prvý krok zdravej stravy - zdravé raňajky:

My Vám vieme vyriešiť Váš ZAČIATOK DŇA - raňajky. Raňajky predstavujú štart do nového dňa a výrazne ovplyvňujú to, aký bude úspešný. Raňajky slúžia na načerpanie energie po ,,nočnej“ práci nášho tela, kedy dochádza k zabudovaniu výživy, k celkovej obnove a k čisteniu organizmu. Je dokázané, že pravidelný stravovací režim je spojený s menším rizikom prejedania sa v priebehu dňa a teda aj menšou pravdepodobnosťou vzniku nadváhy a obezity. Vyvážené raňajky tiež zlepšujú koncentráciu, výkonnosť a to má vplyv aj na študijné a pracovné výsledky. Bez pravidelných raňajok nebudete mať správne naštartovaný ani metabolizmus, ktorý môžeme prirovnať k automobilu, o ktorý sa dobre staráme vtedy, ak mu pravidelne dávame kvalitný benzín a správny olej.

Nestačí sa však iba poriadne naraňajkovať, fungovať celý deň bez jedla a najbližšiu stravu prijať poobede alebo až večer. Pre zdravý chod celého tela je potrebné prijímať zdravú stravu približne každé 3 hodiny, v menších dávkach, ale pravidelne. Každé jedlo by nás malo dostatočne zasýtiť približne na tento čas.

Zdravé raňajky =  stráviteľné + vstrebateľné + využiteľné

Preto je nevyhnutné aj samotné zloženie raňajok. Telo si z nich aj tak zoberie iba to, čo mu je prirodzené a to neprirodzené v tom lepšom prípade vylúči. Príkladom zdravých raňajok je napr. Raňajková zmes HRYZKA, vďaka ktorej prijímame do tela prirodzenú, čisto rastlinnú stravu v 100 % naturálnom stave, pretože neprešla tepelným spracovaním nad 43°C. Táto raňajková zmes je aktivovaná, ideálna dokonca pre celiatikov, cukrovkárov a tiež deti. Obsah 11 unikátnych surovín pre telo veľmi dôležitých a ich vyvážený pomer zabezpečuje neutrálnu, prírodnú chuť, ktorá vás okamžite dokáže osloviť. Pri konzumácií HRYZKY sa nám do tela, vďaka aktivácii surovín vedia vstrebať všetky živiny, ktoré sú navyše pre telo využiteľné. Už v krátkom čase na sebe začnete pozorovať určité zlepšenia týkajúce sa trávenia, koncentrácie a tiež úbytku váhy, v prípade, že sa vhodne stravujete aj po zvyšok dňa. Hryzku si viete ochutiť každý deň inak, preto sa jej ,,neprejete“.  Môžete ju teda s chuťou konzumovať celoročne a kľudne aj viackrát denne - na raňajky, ako desiatu alebo olovrant. Po takýchto raňajkách dokážete naštartovať deň na 100%. Budete sa cítiť sviežo a zdravo.

Čo o HRYZKE povedali druhí:

Mgr. Miriam Grožajová, realitná maklérka, Bratislava:
"... veľmi rýchlo som si navykla na tieto ľahké a zároveň výdatne raňajky a odporúčam všetkým, ktorým záleží na tom, čo konzumujú, zmenu a výsledok určite pocítia..."Ing. Peter Ladecký, výživový poradca, Púchov:
"...HRYZKA obsahuje iba zásadotvorné zložky, a preto prispieva k zabezpečeniu acidobázickej rovnováhy, čo je základným predpokladom dlhodobého zdravia. Ide o jeden z mála produktov, ktorý spĺňa požiadavky na skutočnú racionálnu výživu..."


Alena Valachová, opatrovateľka v Rakúsku:
"... mňa zaujalo jej zloženie, nakoľko všetko toto, čo tam je, som jedla už pred tým, ale nie v takejto forme. Ako som začala jesť HRYZKU, prestala som mať problémy so stolicou a mám ľahké vyprázdňovanie. Kaša ma zasýti na celé doobedie, až kým nejdem jesť obed. Odporučila by som to všetkým, ktorí chcú zmenu v strave, majú problémy s vylučovaním, chcú byť vitálni, poprípade chcú zhodiť nejaké to kg..."

Zdravá strava by mala byť našou každodennou prirodzenou súčasťou.
Urobte prvý krok už dnes.

HRYZKA - Zdravie na prvom mieste

► Späť na BLOG

Hotová kaša Hryzka s ovocím

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.